Killz.VorteCS.Ro:27018 - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie original

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 4:06 pm

deci pe server la ora 4 sa fiu al naiba original nu face nimic !! se injurau ca dracu' !!!! erau codati !! si nu facea nimic !!!!
Sus In jos
Puma
IncePaToR
IncePaToR



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/01/2009

Reclamatie original Empty
MesajSubiect: wtf?   Reclamatie original Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 4:09 pm

ce draq ma cand??k nu erau codati:)hai lasne...ai poze???taci k nai asha k nai nici o dovada...shht ..hai lasaneee lasaneee cheers
Sus In jos
ShokTu
FouNdeR
FouNdeR
ShokTu


masculin Numarul mesajelor : 107
Varsta : 43
Localizare : Ma gasiti la stirile de la ora 17:00
Joburi/Distractii : Caterinca
Stare de spirit : Gen , fantoma
Data de inscriere : 09/01/2009

Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 4:17 pm

Or!g!naL , apreciez faptul ca tii redirectul , dar asta nu itzi da dreptul sa injurii pe sv! si sa nu administrezi corespunzator serverul

Astept Replay . daca ramane asa voi lua masurile de riguare.

Pain in Heart data viitoare sa pui si niste poze ! de data asta team crezut pt ca ai facut multe pentru server !
Sus In jos
https://killz.all-up.com
Vizitato
Vizitator




Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 4:19 pm

am facut multe dar nici nu suport sa fie distrusa munca mea de catre unu care tine redirect ....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 5:50 pm

Shokatule uitate la sugetii>>>


Nu merge comanda de ssX_X


>>>>.Ii dau dreptate lui Capitanu`>>>> Arrow original na facut aproape nimik pt sever
>>> + si OriginaL are coade numai nam cum sai fac ss ca e prostia asta cu imunitatea>>> am scris niste reguli la cereri de admin:)))>> uitativa la ele
CITITILE FRATILOR>>
=========++++++++========
>auzi originale uh faci numa ce vrei
>> nu zic cas impotiva ta dar respecta regulile<< iti va fi mai bine

>>>Dupa Un Consult Cu Capitanu` Am Ajuns La Decizia>>>Te Iertam Noi Doi >> Dar ShokTu hotareste>>Cu ToT Respectu >> + Mai INtra Frate Si Tu Pe Server!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
>>>Mai Posteaza Si Pe Forum Uh Nai NiCi 5 Mesaje>>>Smile) io cu Capitanu avem 80 si ala 100
Sus In jos
Puma
IncePaToR
IncePaToR



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/01/2009

Reclamatie original Empty
MesajSubiect: mda   Reclamatie original Icon_minitimeDum Feb 08, 2009 10:11 am

bai fratiori mei vi sa incins capu?eu intru pe srv si stau pe srv mai mult de cat voi 2 la un loc ma nebunilor....cik coade...pfff uite schimb numele si faci poze...daca mere sau imi faci demo...daca mere...sau te uiti pe mn in continuu k eu intru ..ok?sa vedem coade...dak si shoktu zice k nam...da pai voi..2 prosti nu deosebiti nik...dupa ce k nu stiti cs mai si comentati...iauzi...admin cu coade vaiiii cata nobii =))da ma rog fiecare cu prostiile lui...Original in stanga , Original in lateral:)m-am saturat de prostiile voastre ...original nu respecta aia nu respecta Piz** taceti draq din gura..hai k ma-ti enervat...mai intai poze sau demo sau uitativa pe mn ...si dupa aia va dati cu parerea
Sus In jos
goro
MoDeraToR
MoDeraToR



masculin Numarul mesajelor : 23
Varsta : 36
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : CS
Stare de spirit : daaaaaaaaaa
Data de inscriere : 13/02/2009

Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 8:52 am

Yo unu pe original cre k Sleep Sleep Sleep la codati no screenshot si dak cnva injura baga llama sau gag si sa nu mai faca asa atentie !!! affraid affraid affraid
Sus In jos
http://www.goro.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie original Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie original   Reclamatie original Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie original
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie la pain...
» ! ! ! ! RECLAMATIE LA dOn LuCiAnO ! ! ! !
» CITITI AICI MODEL DE RECLAMATIE PT. BAN

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Killz.VorteCS.Ro:27018 - Forum :: 
Killz.VorteCS.Ro:27018
 :: Reclamatii
-
Mergi direct la: